System pracy

Lecznica jest czynna od poniedziałku do soboty !

Lekarze przyjmują pacjentów na miejscu w systemie zmianowym

Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00 - 18:00

Sobota w godzinach 8:00 - 14:00

Szanowni Państwo, Lecznica Weterynaryjna poza godzinami otwarcia nie przyjmuje pacjentów oraz nie pełni dyżuru telefonicznego.


 

System wcześniejszego uzgadniania terminu wizyt

System wcześniejszego uzgadniania terminu wizyt w recepcji, osobiście lub telefonicznie został przyjęty, aby usprawnić pracę lekarzy. Pacjenci umówieni (w miarę możliwości) przyjmowani są zgodnie z terminarzem. W miarę możliwości przyjmujemy też pacjentów nie umówionych, ale może wiązać się to z oczekiwaniem.

Pacjenci w przypadkach zagrożenia życia oraz powypadkowi przyjmowani są poza kolejnością, natychmiast.


 

Badania diagnostyczne

RTG, USG, EKG, badania laboratoryjne krwi, moczu, kału, zeskrobiny, posiewy, badania genetyczne, toksykologiczne - większość tych badań wykonujemy w naszej lecznicy a cześć zlecamy instytucjom partnerskim


 

Wizyty domowe

Nie realizujemy wizyt domowych. Usługi wykonywane są wyłącznie w lecznicy. 

 

Recepcja i płatności

Po przybyciu do naszej lecznicy w recepcji  założymy komputerową kartotekę, zarejestrujemy wizytę, oraz skasujemy opłatę za usługę weterynaryjną. Dla Państwa wygody akceptujemy płatności gotówkowe oraz kartami: Visa, Visa Elektron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, natomiast w żadnym wypadku nie akceptujemy płatności ratalnej oraz terminowej.

 

Kontakt i porady

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z recepcją. Postaramy się udzielić Państwu wszelkich informacji lub skierujemy do odpowiedniej osoby w lecznicy. Nie praktykujemy udzielania porad lekarskich przez telefon oraz bez zbadania zwierzęcia chyba, że dotyczą one aktualnie prowadzonego leczenia w lecznicy.